دیگران درباره گوشه گفته‌اند

14 دیدگاه برای “دیگران درباره گوشه گفته‌اند”

 1. بار اول که این صفت های دیدنی، شنیدنی، خواندنی و… رو روی تب های وبسایتتون دیدم پیش خودم گفتم این واقعا” یه ایده خوبه! مطالبتون نه لوسه، نه تکراری نه کپی. هنوز متعجبم که چرا تعداد طرفداراتون انقدر کمه امیدوارم یه کاری براش بکنید… موافقم که خوش سلیقه اید، مطلباتون چیزیو به رخ نمیکشه و… آفرین!
  دمنوش بادرنجبویه! هم چیز جالبی بود که امتحانش کردم وقتی مطلبتون رو خونده بودم :دی

 2. چنان تحت تاثیرم که ممکن بود محکم و پرتوان فریاد بزنم، آفرین
  نظر یا پیشنهادی داری؟
  – البته که دارم.
  خب بگو
  – اول نظر:
  «آفرین همه چیز در حد کمال ه، تگ شدن مطالب، ظاهر، محتوا، حتی این فونتی که دارم باهاش مینویسم، خیلی خوب ه ، مگه اگر به این خوبی نبود اجازه میدادید آپلود بشه؟ کمال گرایان. شما کمال گرایید و من هم ستایشگر این کمال پر از جمال. باز هم دوست دارم تملق بگم، شاید برم یه شعری چیزی بگم. مرحبا کمالگر ها»
  مرسی خب پیشنهادت چیه؟
  – اینجا اینقدر خوبه که شاید دلم نیاد با پیشنهادهام خرابش کنم. ولی به محض اینکه گوشه و کنار گوشه رو کامل بگردم برمیگردم،
  – از این بابت که گوشه تازه دوماهش ه هم کلی خوشحالم! باز هم آفرین

 3. سلام،
  من تازه با گوشه آشنا شدم. امروز برای کنجکاوی درباره اینکه چرا تبلیغ دور و بر صفحه تون نمیبینم به قسمت “درباره” رفتم و عاشق مرام نامه تون شدم. خواس

 4. گوشه برای من دقیقا کنجی هست برای پناه بردن بهش از همه ی هیاهوی زندگی. مملو از همه ی علایقم، از شنیدنی ها و خواندنی ها و دیدنی ها. مسیر آشنایی من با گوشه از ساندکلود بود که اگر نبود چه روزهایی بر من بدون بهانه ی خوشحالی می گذشت (بی اغراق). مشتاق ترینم برای نوشته های آبراهام در شرحی که برای آهنگ های صبح جمعه با گوشه می نویسه. چندین و چند بار میخونمش و گاهی هم در طول هفته دوباره مراجعه میکنم و میخونم. بسیار هوشمندانه است همیشه.
  پیشنهادم هم فعال تر شدن بخش خواندنی است چرا که پیشنهاداتتون تا به حال نه تنها به روز بلکه خیلی متفاوت از همه پیشنهادهای خواندنی دیگر بوده.

 5. همین جوری ادامه بدید. اتفاقا به نظرم خیلی هم عجله تو مطلب گذاشتن نکردید، ایراد نداره یا به خاطر تنوع بخواهید شلوغش کنید دیگه گوشه نمی مونه که میشه وسط. گوشه برای من مثل حیاط پشتی خونه است با یکی دوبار سرزدن هم میشه هفته رو سر کرد

 6. نمی‌دونم با این ید طولایی که تو وب‌گردی دارم چرا زودتر از اینا گوشه رو ندیدم و نشناختم. ولی خب الان خوشال و راضیم از آشناییمون :)

 7. گوشه رو خیلی دوست دارم! واقعا گوشه اس! دنج و آروم، کلا جوری که اگه جمعه‌ای گوشه نباشه انگار یه چیزی کمه، ممنون ازتون

 8. یک سایت ساده، نه به معنای بی محتوایی، اما پر از تنوع، رنگ ، حس های خوب، انرژی، انگیزه که واقعا حال آدم خوب می کنه. جزو معدود سایت هایی که مطلب از جایی کپی نمیشه و تبلیغات زشت بدون فکر که حال آدم بد می کنه نداره. یه گروه خوش سلیقه. بازم بگم :) در یک کلام خیلی خوبید لطفا ادامه بدید…

نظر شما