گوشه، سایتی‌ست که چند نفر در آن از موسیقی، فیلم، کتاب، سفر و شکم می‌نویسند.
+
گوشه را می توانید این‌جاها در فیسبوک، توییتر، پین‌ترست، گوگل‌پلاس... دنبال کنید و اگر از آن خوشتان آمد، دوستان‌تان را به گوشه دنج ما دعوت کنید:
open close

نویسنده‌های گوشه

نمرا یکی از دو فرد در قید حیات دنیاست که می‌توانند هر جمعه ۶۰۰ ساعت موسیقی به خورد ملت بدهند. از نفر دوم خبری در دست نیست. منبعی که نخواست اسمش فاش بشود گفته، او را در حال بلعیدن یک دی‌وی‌دی دیده، کارشناسان بر این باورند که احتمالا او به بیماری نادر «ناتوانی جذب موسیقی از راه شنوایی» مبتلا شده که بیمار را در ساعاتی از روز، وادار به ارتباط گوارشی با موسیقی می‌کند.

مسوول حفظ ارزش‌ها و کاهش دِپ‌زدگی گوشه از طریق اشاعه قرتی‌گری و شکم‌پروری. آزاده ضمن اشتغال به تعلیم و تربیت بز کوهی در سواحل گوادخارای مکزیک، اوقات فراغتش را به کاشت، داشت و برداشت آوکادو در گوشه می گذراند.

با اسم واقعی «شاه‌گوشه» از نقطه نامعلومی در اقیانوس آرام به گوشه‌نویسی مشغول است. قادر به ایجاد روزانه سیصد بخش جدید در گوشه و نهصد بار شخم زدن سایت در روز است. خوشبختانه بخش عمده‌ای از هنرنمایی وی روی سایت آزمایشی گوشه انجام می‌شود و جهان از دیدن آن محروم است.

پزشک گوشه‌ست. واقعا پزشک است حالا شما که باور نمی‌کنید و فکر می‌کنید این‌ها واقعیت ندارد، متخصص هم هست. وقت ندارد که زیاد به گوشه سر بزند. همین بس که یک بار در گوشه تظاهراتی برپا شد و شعار اغتشاش‌گران این بود: شاه، یادت باشه/ گوشه بی آلما نمیشه.

هما جوان‌ترین فرد ِ گوشه، مسوول روابط عمومی و پاسخ‌گویی به سوالات و شُبهات ِ بازدیدکنندگان‌ست. آمار دقیق سرقت‌ها از گوشه را با سند، نگه‌داری می‌کند و نمی‌دانیم چه برنامه‌ای برای این پرونده‌ها دارد. فقط گفته، یک روز که این افراد را از نزدیک ببیند، یک کلمه شش حرفی یا بدتر از آن چهار حرفی را که در لغتنامه پیدا کرده، به آنها خواهد گفت.

نظر یا پیشنهادی بنویسید