گوشه قدیم
گوشه امروز یک‌ساله شد؛ هدیه امروز ما به شما یک فیلم‌ کوتاه است که در ستایش یا معرفی کسی نیست؛ برش‌هایی از گپ‌های دوستانه و خودمانی با امیر نادری و چند نفر از دوستانش است که به حال و هوای گوشه و جمع کوچک‌اش می‌خورد.

فیلم هشت دقیقه‌ای «ما منزوی نمی‌شویم» تکه‌هایی است که در چند جا و زمان مختلف، با دوربینی کوچک ضبط شده.

شاید در سال دوم زندگی «گوشه» بتوانیم کارهای بهتر و بیشتری تولید کنیم. هنوز چیزهایی برای امیدواری هست و هنوز بودن، بهتر از نبودن است.

اینجا صفحه‌ای برای حرف‌های دیگران درباره گوشه است. اگر دوست دارید، شما هم برای ما بنویسید.

حرف‌های دوماهگی گوشه، چندان تغییری نکرده و راه‌های آشنایی با گوشه هم اگر تازه به آن آمده‌اید -که خیلی هم خوش آمدید- اینجاست.
نسخه کم‌حجم و با کیفیت پایین‌تر این ویدیو هم اینجاست.

7 نظر دربارهٔ “یک سال با گوشه”

 1. الا,

  یکسالگیتون مبارک گوشه ای ها پاینده باشید

 2. نازنین,

  وبسایت دوست داشتنی و جذابی که فعالیت هم زمانش در پینترست و ساندکلاد قابل توجه و ستودنی ست… گوش دادن به “شنیدنی ها” و دنبال کردن موزیک ها جزو کارهای روزانه ی منه! خوشحالم وب سایتی رو پیدا کردم که متعلق به طبقه ی خاصیه! یه گوشه ی دنج برای خوب کردن حال آدم!

  • گوشه,

   نازنین خانم خیلی ممنون؛ البته ما اعتقادی به وجود یک طبقه خاص نداریم، گوشه سلیقه جمع کوچکیه که دفترچه یادداشت‌شون رو با دیگران به اشتراک گذاشتن. شاید دوستانی مثل شما این دفترچه یا بخشی ازش رو بپسندند و ما هم از آشنایی با اونها خوشحال بشیم. ما هرگز دنبال اثبات یا رد چیزی نیستیم و فکر نمی کنیم این دفترچه و این سلیقه باید معیار و ملاک باشه و دیگران باید از ما یاد بگیرند؛ هرگز همچین باوری نداشتیم و برای همین هم هست که نوشته‌های گوشه رو با کلمه‌های آشنایی مثل خوردنی، شنیدنی، خواندنی و… دسته‌بندی کردیم.
   از این‌که گوشه «حال شما رو خوب کرده» خیلی خوشحالیم.

 3. الی,

  سلام سلام سلام تولدت مبارک گوشه من همیشه بهت سر میزنم و از شنیدن موسیقی و دیدن هر چیزی که داری به شدت لذت میبرم دوستت دارم.

 4. Farid Bozorgmehr,

  از دیدن سایت شما و فیلم کوتاهی در باره دوستم امیر نادری که سزاوار او بود خوشحال شدم. با اجازه شما آنرا با ذکر نام شما به اشتراک میگذارم و هم نقل قولی از روزنامه واشنگتن پست به ان اضافه میکنم که نوشته بود “شاید بتوان گفت که امیر نادری امروز با استعدادترین فیلمساز ناشناخته دنیاست.” واشنگتن پست ٢٩ اکتبر ١٩٩٤. هنگام نمایش “منهتن از روی شماره ” Manhattan by Numbers

 5. علی,

  تولدتون مبارک ایشالا صد ساله شید ( خودتونو سایتتون) . تاازه اشنا شدم با گوشه ولی تو همین مدت خیلی حال کردم . دمتون گرم .

 6. نسیم,

  تبریک میگم دوستان. دوستی و همکاری خوبتون رو هم که بسیار ارزشمنده بهتون تبریک میگم و امیدوارم که مستمر و همیشگی باشه.
  جای شما در گوشه دلمان محفوظ است. شاد و سلامت باشید.